Systemy Roletowe

Systemy Roletowe – MINIROL

Rolety zewnętrzne to przede wszystkim bezpieczeństwo, prywatność, wygoda i efekt wizualny. Bezpieczny dom to priorytet, który jest coraz bardziej dostrzegany. Zastosowanie rolet zewnętrznych daje komfort i intymność domownikom. Pełni też rolę zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi oraz zimą redukuje utratę ciepła z budynku. Oczywiście jest też estetycznym wykończeniem naszych okien.

Firma Building Plastics Polska jest dostawcą kompleksowych rozwiązań systemowych dla producentów rolet zewnętrznych i bram rolowanych. Nasze systemy są stosowane we wszystkich typach budownictwa, pełniąc rolę izolacji termicznej i akustycznej oraz pełni rolę dekoracji jako wykończenie okien.

Jako jedyni posiadamy profile aluminiowe obustronnie ryflowane co na wpływ na ich stabilność oraz swobodnie można je stosować do rolet lewo i prawo skrętnych. Nasza bogata kolorystyka profili oraz skrzynek wzbogacona dodatkowo o okleiny drewnopodobne oraz lakiery proszkowe pozwala dobrać Państwu rolety do koloru elewacji i okien w budynku

Nasze systemy:

  • NATYNKOWY WALCOWANY (45 i 90 stopni)
  • ĆWIERĆWAŁEK (montowany do wnęk okiennych)
  • PUTZKASTEN (skrzynka Alu. podtynkowa 90 stopni)
  • NAOKIENNY PVC w okleinach czołowych producentów.

W naszej ofercie również posiadamy napędy do rolet i bram czołowych producentów. Ofertę wzbogacamy o okleinowanie elementów roletowych foliami firm Renolit oraz LG. Oraz lakierami proszkowymi stosowanymi na wszystkich naszych wyrobach.

Na wszystkie produkty mamy Certyfikaty i dopuszczenia do obrotu na rynku krajowym.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na oficjalną stronę systemów roletowych MINIROL